Český Krumlov

8. ledna 2017 v 19:47 |  Toulky naší republikou
Tak jsem se pro velký úspěch rozhodla i nadále prokrastinovat (docela ironie, že píšu články jak proti ní bojovat, ehm..) a napsat další článek, protože to, že se mi tu objevily další komentéře mě nějak nakoplo sem ještě něco dneska dát.:) Bude se jednat o další památku z naší republiky a je asi zbytečné dělat tajnosti se kterou, když už to vidíte v názvu - bude se jednat o Český Krumlov.

Český Krumlov je zapsán ve světovém dědictví UNESCO což je docela pochopitelné. Jedná se o napohled pěkné město i zámek. Problém, alespoň z mé strany ale nastane jakmile vylezete z auta ven. Všude je spousta lidí - a tím spousta myslím tisíce. Ne že by byl takový problém to, že je tam tolik lidí ale samotné mi docela vadilo, že se ani nejednalo o čechy, ale většinou cizince se selfie tyčemi zabírající prostor. Zámek z venku je opravdu nádherný, o tom není pochyb, a i výhed z něj rozhodně stojí za to. Interiér mě tolik nezaujal - rozhodně znám i hezčí (Lednice, Hluboká,..), ale žádná tragédie. Bohužel jsme také natrefili na velmi, velmi špatnou průvodkyni, takže výklad byl katastrofa.

Opravdová tragédie přišla, když jsme chtěli jít do města. Třikrát tolik lidí co na zámku hledajíc místo na oběd v předražených restauracích. Město jako takové mě opravdu nějak nezaujalo, myslím, že poblíž jsou mnohem hezčí a méně lidnatá městečka (Jidřichův Hradec).

Celkově je to pěkné místo, až na ty lidi, kterých je tam opravdu hodně hodně. Kdybychom tehdy natrefili na lepší průvodkyni, asi by celý zážitek byl taky o hodně lepší, ale bohužel, Český Krumlov mě zklamal. Tak snad to při příští návštěvě napraví :) Vaše Natybeei:)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 modni-hity1 modni-hity1 | E-mail | Web | 8. ledna 2017 v 19:54 | Reagovat

krásny blog super clanok zaujal ma

pozyvam ta do sutaze na mojom blogu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama