Cesty do školy a domů

11. ledna 2017 v 21:08 |  Z mého života
Přeji pěkný věčer,
když jsem dnes jela vlakem domů, přemýšlela jsem, o čem bych mohla napsat nový článek. Přišla jsem na to, že vlastně nemám teď moc o čem psát, protože se nic neděje a věci, o kterých bych psát chtěla píšou tři miliony dalších lidí. Proč se tedy nepodělit o další kousek mého života - o ten, který trávím na cestách:)

Denně jsem na cestě do a ze školy či města dohormady přes dvě hodiny - záleží jak moc včas jedou spoje. Dojíždím autobusem, což ráno není takový problém, ale odpoledne, hlavně když prší nebo sněží a je opravdu škaredé počasí prostě řidič nemůže najet o minutu dřív aby lidé nemuseli mrznout. Proč taky, když oni sami sedí v teploučku?

Dál dojíždím vlakem, kde jezdí všelijaká individua - od sympatických kluků přes zajímavě vypadající lidi až po ty, kteří jezdí pravidelně, nikdy jste se s nimi nebavili a přesto na vás divně koukají. Vlaky jsou fajn věc, jen kdyby neměly tak hrozné zpožední. Nejlepší hláška ČD, kterou jsem kdy slyšela bylo, když jsem jela do tanečních - vlak bude z provozních důvodů vyřaren z provozu. Proč ne, když spěcháte :D.

Přímo do školy už dojedu za chviličku šalinou, kde potkám opravdu různé zjevy. To jsou prostě krásy města:) . Jak to máte s dojížděním vy? Nebo chodíte pěšky, jezdíte na kole?:) Vaše Natybeei:).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alexandra Alexandra | Web | 11. ledna 2017 v 21:27 | Reagovat

och to ti vôbec nezávidím! ja mám školu 10 minút chôdze od koleje, a aj tak chodievam šalinou, lebo som lenivá :D ale zas, to cestovanie je občas dobrodružné, že? :)

2 natybeei natybeei | 11. ledna 2017 v 21:36 | Reagovat

[1]: tak to máš parádní!:) to teda je..hlavně pokud se vlak prostě zastaví v půlce trati a nejede :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama