Co se dá použít jako rozjasňovač + srovnání

7. ledna 2017 v 14:22 |  Beauty
Ahoj! Po dvou dnech jsem tu opět s novým článkem, a jak již z názvu vyplývá, bude se věnovat věcem, které já sama používám jako rozjasňovače. Tak hurá do toho!:)

Konturování a rozjasňování se stalo v poslední době poměrně velkým trendem. Produkty k tomu ovšem mnohdy nejsou příliš levné a co si budeme nalhávat, asi né každý má doma miliony rozjasňovačů různých barev. Právě proto jsem se rozhodla sdělit vám, že né vždy je nutné mít přímo rozjasňovač abyste dosáhli efektu, kterého chcete. Já používám například i různé třpytivé stíny, které rozjasní mnohdy lépe, než rozjasňovače. Udělala jsem pro Vás srovnání jednoho rozjasňovače a tří stínů.

Všem produktům jsem dala stejný základ, který má většina z nás na obličeji - zapudrovaný make-up. Podotýkám, že produktu jsem nikdy nenanášela přehnaně moc.


Na obrázku jsem produkty očíslovala 1 - 4, a teď se na to podíváme podrobněji:)

Číslo jedna je narůžovělý mono stín z Oriflame s jemnými třpytkami. Pokud jej dáme na tváře, vytvoří jemný třpyt, nic zbytečne agresivního. Co se ale výdrže týče, je na tom snad nejhůř - vydrží stova hodinku a navíc docela práší. Dvojku nese stím z paletky také od Oriflame. Je o hodně lesklejší než prvně zmiňovaný produkt a i o něco lépe drží, stále to ovšem není nic extra - ale na posezení u kafe toto bohatě stačí a splní to svůj efekt :). Třetí produkt je stín z paletky od Tred It Up. Stín na obličeji nepráší a velmi dobře se s ním manipuluje - a to i na tvářích. Opět se jedná o studený rozjasňovač, tentokrát ale s poměrně slušnou výdrží (vydržel mi i po sportu). Jediná možná nevýhoda je, že je opravdu hooodně lesklý, takže komu tohle vadí, může použít opravdu jen malilinečko produktu, ale vzhledem k pigmentaci tohoto stínu asi pouze jemného rozjasnění nedosáhne. A konečně poslední, také narůžovělý, tentokrát opravdu rozjasňovač z paletky rozjasňovačů (můžete si o ní přečíst v Mých nákupových radostech 1). Má jedno velké plus, kterým je výdrž. Na obličeji zůstaně v nezměněné podobě snad celý den. Co se týče barvy, příjdou si tu na své lidé, které mají rády pouze lehký lesk, ale i ti, kteří mají rádi diskokoule, protože se dá krásně vrstvit. Jediné co mi trošku vadí je fakt, že se špatně nabírá na štětec (ale o tom Vám povím v recenzi na tuto celou paletku rozjasňovačů).


Doufám, že Vám tento článek pomůže alespoň v tom, že se nebudete zbytečne honit za rozjasňovači, ale radši využijete toho, co máte doma. Přeji Vám pěný zbytek dne, Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama