Duhová víla - tutorial

31. ledna 2017 v 15:00 |  Tutorialy
Ahoj u nového článku:). Jak jsem slíbila, je tu můj vůbec první tutorial, tak snad se vám bude líbit - takže bych vás chtěla poprosit, abyste hlasovali v anketě a případné poznámky mi napsali do kometářů. Budu ráda za každou odezvu, protože toto opravdu dělam poprvé a ráda bych v tom pokračovala:). Děkuji!:)

Pomalu ale jistě přichází sezóna maškarních plesů a všichni shání kostými či líčení. Pokud vás nebaví kostlivci a umělá krev a naopak byste chtěli něco jemnějšího, jste tu správně! V tomto článku se dozvíte, jak udělat duhovou vílu, kterou samozřejmě můžete obměnit pomocí jiných barev atd..:) Berte to pouze jako návrh a né jako něco, co se musí striktně dodržovat:). Tak hurá na to!

Nejprve jsem si udělala obyčejný make-up. Čili bázi (není nutná, ale pokud má na vás líčení vydržet celý večer tak doporučuji), samotný make-up, který můžete zvolit světlejší, korektor a pudr. Po této rutině následuje úprava obočí. Já zvolila obyčejnou úpravu, ale určitě můžete obočí vybarvit nějakým stínem, nebo udělanou barvičkou, která nebude obličeji škodit (např.: make-up + pigment, důkladně rozmíchat). Po obočí už na řadu pomalu ale jistě přichází barvičky. Ještě než je ale dáme na víčko tak na něj naneseme primer nebo ještě lépe bílou tužku na oči, aby se barvičky hezky vytáhly:)

U samotných stínů postupuji od vnitřního k vnějším koutkům. Nejprve si vezmu červeno-růžový stín (vše z velké barevné paletky, Moje nákupové radost (4) ), který hustým plochám štětcem namáčku úplně dopředu a asi do čtvrtiny očního víčka. Pro jistotu přidáme ještě druhou vrstvu. Hned za něj posadíme fialový stín, kterým lehce překryjeme i ten předchozí a trošku tam pošimráme štětcem abychom udělali lepší přechod. Do třetí čtrtiny víčka nanaším modrou barvičku, kterou nedělá problém spojit s fialovou. Na konec víčka dám zelený stín a postup přechodů zopakuji. Vzhledem k tomu, že mám neupravené okraje stínů, vezmu chlupatý štětec s bílým stínem a několika pohyby ztratím okraje. Barevný postup zopakuji i na spodním víčku. Nakonec jsem dala do kk nosu bilý třpytivý stín.

Co se týče tváří, chtěla jsem tomuto líčení zanechat barevnost a proto jsem vzala zelený s modrý stín, se kterým jsem obličej lehce vykonturovala a místo tvářenky jsem použila mix fialové a červené. Chlupatý štětec jsem střídavě namáčela do všech stínů a dělala jím barevné plochy na čele a okolo očí. Nic jsem ovšem nedávala pod "kontury". Rty lze samozřejmě udělat barevnými rtěnkami, které ale nevlastním. Využila jsem proto stínů a od prostřed rtů jsem dávala červenou, fialovou, modrou a do koutků zelenou barvičku. Výsledek vypadá takto.


Na mě to bylo ale moc jemné a proto jsem se rozhodla pro linky a řasenku. Udělala jsem dlouhou černou lindku na horním víčku, a na dolním jsem udělala místo linky tečky, které vedly od konce ocásku až po vnitřní koutek. Nad vnitřním koutkem oka jsem udělala ještě pár teček, aby se oko lehce zvětšilo a protáhlo. A vypadalo víc "vílovsky".


A jak vypadá výsledek? Posuďte sami:)


Jak se vám tutorial líbí? A chtěli byste další? Případně na co?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Tento tutorial se mi..

líbí
nelíbí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama