Důvody pro život aneb radujme se z maličkostí

15. ledna 2017 v 20:03 |  Psychožvásty
Každý z nás asi mívá období, kdy mu příjde že na něm vlastně nezáleží a je vlastně jedno, jestli tu bude nebo ne. V těchto obdobích bývá asi docela těžké najít si důvody k radosti aby se z tohoto blbého stavu vyhrabal. Sama mám teď jeden podobný. Existuje ale spoustu věcí, na kterých záleží a to jsou právě ty věci, které nás podrží nad vodou i když je nám nejhůř:)

Asi jste na prvním místě čekali rodinu, kamarády nebo tak něco, ale myslím si, že jedny z nejdůležitějších věcí v životě jsou zážitky. Ať se to týká přírody, festivalu, dovolené někde pryč, jsou to věci, pro které jsme žili a i do budoucna se pro tyto zážitky rozhodně vyplatí žít. Vzpoměňte si třeba jak jste někde zapařili na kapelu nebo jak jste se se svoji láskou dívali v noci na hvězdy a třeba vám bude hned líp:)

Samozřejmě že ani ti kamarádi a rodina tu nesmí chybět. I když to tak nevypadá, tak rodině vždy záleží na vašem štěstí a dali by za vás ruku do ohně. Vše s vámi myslí dobře, jen my si to nikdy neuvědomíme v danou chvíli. S kamarády, co jsou opravdu kamarádi je to stejné, kromě jedné věci. Kamarádi odchází, rodina zůstává. A věřte mi, vy se sice trápíte ale vaši rodiče se trápí ještě víc, protože neví, co s vámi je.

A z čeho se radovat? Povedlo se vám něco? Radujte se! Koupili jste si něco a máte z toho radost? Tak se radujte:) Je tolik věcí k radosti a je škoda že hodně lidí to nevidí. I ve zlozvycích může být radost. I já jakožto nekuřák vždy pocítím pocit uvolnění když si s někým zapálím cigaretu, nebo když si s někým otevřu víno. Je to uvolnění, radost, láska.. A právě láska by se měla rozdávat lidem dál, aby měli radost a důvod žít. Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama