Jalovcový krém - Just

29. ledna 2017 v 20:48 |  Zdraví
Přeji pěkný večer.:) Dnes bych se s vámi chtěla podělit o jeden menší "zázrak", který doma mám už nějaký ten pátek a myslím si, že by se o něm měli dozvědět i ostatní:). Tak pojďme na to!:)

Tento zázrak, je Jalovcový krém od značky Just. Možná si řeknete, co má být, takových krémů je. Pravdou ovšem zůstává, že né každý krém je kvalitní a funguje. A to o tomto krému říct mohu. Je určený na namožené svaly, zachlazení zad, bolesti způsobené sportem a podobné věci. Krém stačí natřít na postiženou oblast, ve které rozproudí krev a tím pádem místo prohřeje.

Jako všechny krémy této značky, tak i tento má velmi pronikavou vůni, která ale rozhodně není nepříjemná - jen vám trošku protáhne nos. Já samotná, jsem teď v posledních dnech krém používala často kvůli zachlazení zad. Naštěstí je na něj opravdu spolehnutí a pomohl. Takže až budete něco takového potřebovat, aspoň víte, po čem šáhnout:)


Snad jen se omlouvám za to, jak krém vypadá teď, ale jak říkám, používám ho, takže nevypadá tak hezky jako na začátku:) Co používáte na bolavé svaly vy?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama