Klid, pohoda, běžky:)

29. ledna 2017 v 14:51 |  Z mého života
Vítám vás opět po delší době na mém blogu:) Ačkoli jsem doufala že ve škole se věco trošku zklidní, moc se tak nestalo, a proto píšu článek až teď, tak doufám, že se nebudete zlobit:)
Pololetí je za námi, takže opadá vlna písemek stylu ,,jestli to pokazím propadnu" a nastávají písemky ,,mám na to ještě půl roku si to opravit". Bohužel už hodně lidem, včetně mě nedochází, že toto pololetí bude mnohem kratší než to, co právě končí. Konečně jsem se ale dostala ze stresu do pohody:)

Jinak se nic moc zvlášního nestalo. Jak jste si asi všimli, nákupové radosti nebyly, protože jsem si kupovala pouze sluchátka a upřímně, psát článek o sluchátkách se mi opravdu nechce a příjde mi to stupidní:D. Každopádně včera jsem si udělala s přítelem takový sportovní den:) Jeli jsme dopoledna na běžky. Velmi doporučuji těm, co to mají blízko, jet do Sloupu (poblíž Blanska, Brna,..), kde jsou krásně proježděné stopy a to po rovince. Jeli jsme se podívat k Vlčí skále, kam je to ze Sloupu asi jen 4,5km a opravdu po rovince:) . Pro ty, co preferují na běžkách bruslení, nezoufejte! Je tam i cesta pro bruslaře. Nic tam není udělané strojem ale je to vše proježděné od lidí:) Takže pokud máte chuť a čas, rozhodně si tam zajeďte:). Odpoledne jsme si pak šli ještě zabruslit a musím se pochválit - zlepšuji se! :D

Co vy a zimní sporty? Lyžujete, běžkujete, bruslíte?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama