Krasobruslařka nebo krasonešika?

2. ledna 2017 v 18:07 |  Z mého života
V těchto dnech, jak víme, se konečně zase ochladilo a tak lidé vyráží na hory za sněhem. Někteří takové štěstí nemají, a tak sedí/leží doma a nebo, jako v mém případě vyrazí na brusle. Rozhodla jsem se s Vámi podělit o můj (ne)bruslící zážitek, ta se pohodlně usaďte, vezměte si čokoládku ze stromečku a začínáme!

Nikdy jsem nebyla nějak extra sportovně nadaná a nutno podotknout, že na bruslích jsem stála naposledy před čtyřmi lety. Asi se ptáte proč tak dlouho, ale nebydlím ve městě a všude v okolních vesnicích nebyla kluziště, která by pořádně zamrzla, aby se na nich dalo jezdit. Teď se to ovšem změnila a kousek od nás je chlazené kluziště, kam jsem si teda samozřejmě našla. Dojela jsem tam a čekala tam na mě hned dvě nemilá překvapení. Za prvné byl led prakticky plný a za druhé jsem zjistila, že moje brusle jsou maličko menší, než bych potřebovala. Co už, řekla jsem si a vyrazila na led, bruslit se přeci nezapomíná. No, co vám budu povídat, celou dobu, co jsme tam byli, jsem se skálopevně držela mantinelu abych náhodou nespadla, protože bych se nezvedla :D . Okolo mě tam jezdilo spoustu mých vrstevníků, dospělých ale i malých dětí, které byly paradoxně o dost lepší než já. No prostě trapas.

Od té doby jsem na kluzišti byla ještě dvakrát, a až dneska jsem se dostala co stavu, kdy jsem měla pocit, že nespadnu ani když se nebudu držet mantinelu :) . Takže z krasonešiky se možná přecejen stane "kraso"bruslař :). Tímto Vám chci možná jen říct, že je jedno, že vám je skoro 18 a bruslíte jako tříleté dítě co neumí chodit, ale důležité je se snažit a nevzdat to tak, jako to udělají mnozí jiní.

S přáním pěkného večera, Natybeei :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama