Moje nákupové radosti (2)

4. ledna 2017 v 20:21 |  Nákupové radosti
Vítám Vás na svém blogu v pokračování mých nákupových radostí, tak doufám, že si to užijete :)

Pokud jste četli minulé Nákupové radosti tak jistě víte, že tento článek se bude věnovat štětcům. Abych byla konkrétnější, o jakých štětcích bude řeč, tak jeden je na make-up a druhý víceúčelový, tak jdeme na to:)

Prvě Vám představím štětec na make-up, který jsem pořídila v Douglasu. Jedná se o plochý štětec ze syntetických štětin. Již jsem ho párkrát zkoušela, takže vám tu na něj můžu podat i něco jako "minipidirecenzičku". Rozhodně se jedná o štětec, který make-up velmi dobře rozetře a do pleti zapracuje, nedělá šmouhy a nejsou vidět ani tahy. Na druhou stranu musím říct, což je ale poměrně přirozené, že při nanášením stětcem spotřebujete o něco více produktu než kdyby jste ho nanášeli (nebo spíš nanášely) prsty. Celkově ho jinak při prozatimních zkušenostech hodnotím na jedničku s hvězdičkou :)


S popisem druhého štětce je to poněkud složitejší. Jde o štětec od Ebelin použitelný jak na korektor, tak stíny a myslím si, že ani na obočí by nebyl marný. Opět je tvořen synetickými štětinami, je plochý a má tvar do špičky - však uvidíte na obrázku. Já sama štětec využívám výhraně na stíny, případně se možná bude hodit někdy na úpravu obočí. Štiroká strana dokáže stíny pěnkě vmáčknout do očního víčka a naopak zkosené, tenké části štětce jsem využila na namalování spodního víčka stíny - což se mi povedlo na výbornou :) .


Na konci bych se chtěla snad omluvit za nepovedene doostření fotek a oloupané nehty, ale vzhledem k tomu, že jsem fotky pořizovala včera okolo desáté večer, tak se už nechtěly odlakovávat, tak doufám, že odpustíte. Do dalšího dne přeji mnoho optimismu, protože za chvíli už tu je víkend, což znamená, že se tu možná objeví další články. Přeji pěkný zbytek večera, Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama