Moje nákupové radosti (3)

16. ledna 2017 v 21:21 |  Nákupové radosti
Vítám vás u nového článku nákupových radostí:) Nemyslím si, že by to byly zrovna nejčtenější články, co se mého blogu týče ale opravdu mě baví je psát, tak to prostě občas přetrpte:) Děkuji, a jdeme na to!

Jako první vám ukážu duo stínů od Dermacol. Chtěla jsem si je už nějakou tu dobu koupit, ale váhala jsem. Na druhou stranu jsem na ně slyšela jen samou chválu (GetTheLouk) a tak jsem se odhodlala a koupila si je:)


Duo stínů je klasiky v plastovém obalu, kde se nachází i takový ten pěnový dvoustranný aplikátor. Stíny jsou oba do zlatého tónu. Světlejší je jemná zlatavo smetanová a tmavší je měňací. Mění se od hnědé do zlaté a občas mi příjde, že tam má i lehoulinké odlesky do růžova. Každopádně je to opravdu zajímavý odstín, se kterým se dají vykouzlit divy:) Co se textury a nanášení stínu týče, jsou krásně sametové a dobře se nanaáší, obzvlášť ten tmavý, který drží a ani se nehne. Světlejší je na tom o něco hůř a myslím, že by mohl být i více pigmentovaný, ale to jsou pouze první dojmy:). Jak můžete vidět i z obrázků, zkouším a za nedlouho vám dám na toto duo určitě recenzi:)

A co vy a vaše nákupové radosti? :) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama