Namaluj si obličej na xicht,,

31. ledna 2017 v 14:00 |  Beauty
Vítám vás u dalšího článku. Rozhodla jsem se napsat článek k tématu týdne, ale zpracovat ho nějak po svém, ukázat iluzi, které si lidi jen tak nevšimnou, a to líčení. Mnoho dívek pod lehkou ti hutnou vstvou líčidel vypadá jinak, a existují různé triky, jak obličej vytvarovat, aby vypadal trošku jinak. A to stejné i oči nebo rty:) Pojďme se na to tedy podívat!

Začnu od toho nejjednoduššího, a to jsou oči. Lidé mají různá tvar očí, velikost, i posazení na obličeji. Tvar se dá jednoduše lehce upravit stíny i linkami. pokud chceme oko udělat kulatější, stačí linku ukončit kousek před koncem víčka nebo stíny namalovat tak, že uprostřed je stín nejsvětlejší. Pokud toužíte po protáhlém kočíčím pohledu tak stačí prodloužit linku a nést ji i do poslední třetiny spodního víčka. Dopomoci opět mohou stíny - stačí stínovat ve tvaru linky. Ke zvětšení oka pomáhá asi nejprofláklejší trik, a to světlá spodní vodní linka. Pokud potom ještě mezi spodní řasy nanesete přirozeně hnědou tužku, výsledek to jen podpoří. Naopak pokud chcete oči zmenšit, namalujte si vnitřní linku černou tužkou. Modifikovat velikost oka se dá i pomocí stínů. Čím světlejší stíny budete používat, tím bude oko větší a naopak. Další možnost, jak můžete poupravit vzhled očí souvisí s posazením na obličeji. Tady nám ale linky nepomohou a budeme si muset vystačit se stínováním. Nebojte, bude to jednoduché. Pokud máte oči hodně blízko u sebe, stačí na vnitřní koutek oka nanést světlý stín. Oči to opticky odtáhne od sebe. Pokud je ale máte daleko, můžete jim dopomoci naopak tmavším stínem na přední ohyb oka, čímž mimochodem můžete i prohloubit a zintenzivnit pohled:). Na tvaru a celkovém vzhledu očí a obličeje má i bezpochyby obočí, tak na něj nezapomínejte.

Pokračovat budu tvářemi. Konturováním totiž dokážeme, my dívky, dělat zázraky. Pomocí výše položené kontury lze obličej prodloužit, pokud jsme majiteli druhé či páté brady není problém se jí pomocí jemnějšího konturování aspoň trošku zbavit. Pokud chcete hubenější oblučej, stačí dělat kontury výrazné a rovné, a naopak pokud toužíte po tvářičkách, stačí konturu lehce zatočit tak, aby tvořila roztomilé tvářičky, které pomocí tvářenky lze zvýraznit. Opomenout bychom neměli ani rozjasňovače, které ty části obličeje, na které je naneseme, lehce nafouknout a zároveň udělají svěžejšími.

Jako poslední jsem si vzala na řadu rty, protože si myslím, že s nimi se dělá snad nejvíce iluzí ale chtějí taky nejvíce zručnosti. Momentálně je velký tred velké rty jako Kylie Jenner, kterých ale není problém dosáhnout. Samozřejmě si můžete pomoct rádoby zlepšováky a nechat si rty vcucnout a podtlakem je udělat větší, ale pokud jste šikovní a nemáte rty opravdu hodně uzoučké, stačí si vzít tužku na rty a obtáhnout jí vnější stranu rtů, rty vyplnit rtěnkou a do prostřed rtů dát o něco světlejší rtěnku, aby rty vypadaly vetší. Ale varuji vás, pokud si nejste moc jistí nebo nejste až tak šikovní, výsledek může být katastrofa. Pokud i tak chcete větší rty, alespoň tedy opitcky, vyhněte se tmavým rtěnkám a doprostřed rtů použijte trošku lesku:).

To by bylo pro tento článek asi vše:). Co vy, taky vytváříte tuto iluzi obličeje nebo jste zastánci přirozené krásy?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 31. ledna 2017 v 14:13 | Reagovat

Já se nemaluji vůbec...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama