Moje nákupové radosti (4)

21. ledna 2017 v 14:08 |  Nákupové radosti
Vítám vás u nového článku. Moc se omlouvám, že teď přes týden články nevycházely ale znáte to, pololetí. Teď se budu snažit to nějak dohnat ale nevím jak se mi to povede.. Teď ale bude každopádně víc času celkově, tak nějaký ten čas navíc bych chtěla věnovat i vám a blogu:)

Dnešní nákupové radosti budou maličko dělší než normálně, tak snad se budou líbit:). Už před Vánocemi jsem se dívala na nějaké barevné paletky očních stínů. Základy doma nějak mám, ale chtěla jsem něco barevného, něco, čím bych mohla víčka ozvláštnit. Využila jsem povánočního slevového šílenství a zavítala do Tesca kde jsem měla jednu vyhlídlou už dělší dobu. A byla tam pořád, dokonce o polovinu levnětší - a to se vyplatí! :D

V paletce se nachází dohromady 48 stínů, z čehož 2 jsou matné (hnědá a černá) a zbytek třpitivý nebo lesklý. Obyl je obyčejný plastový, který neypadá příliž důvěryhodně, ale drží. Potom dva aplikátorky, které jsou opravdu příšerné :D. Na víčku jse obyčejné zrcátko, které mi vychází přesně na výšku očí, kdyz paletku držím pohodlně v ruce. A vzhledem k tomu, že ji už mám asi týden doma a hrála jsem si s ní, tak vám tu ukážu pigmentaci jednotlivých stínů:)


Ačkoli to tu nevypadá, tak nejsvětlejší stín z paletky je nádherně pigmentovaná záležitost, ostatně jako všechny stíny z prvního slouopce. Jen poslední dva maličko pokulhávají a mohly by být lepší. Všechny jsou ale pěkně měkkoučké a dobře se přenášejí na víčko:)


V druhém sloupci je to přesně nakopak. Světlejší stíny jsou na tom mnohem hůř než ty tmavší. Na druhou stranu ani ty světlé nejsou zahození a dají se slušně použít. Obszvlášť krásný mi příjde čtvrtý stín, který má jak nádhernou mědovou barvu tak skvělou pigmentaci a texturu.


Zelený sloupec, jak to tak bývá, lehce pokulhává a pigmentací je nejhorší ze všech. Světle zelenkavý stín na tom není tak zle, stejně jako další tři stíny. Dva khaki stíny ovšem silně zaostávají. Pokud bych měla vybrat tady ten TOP stín, rozhodně zvítězí trojka, nádherná trávová zelená, která texturou sice není nějak slavná ale za to barva je opravdu luxusní.


Přesný opak zelených je šestice modrých stínů. Není snad nic co bych jim mohla vytknout. Krásná pigmentace, výborná manilupace, stíny drží celý den. Prostě slast. Pokud bych měla vybrat nejlepší z těchto šesti, bude to asi hned první, nejsvětlejší stín, který je mixem světlounce modré a stříbřité. Prostě nádhera. Naopak nejhorší, což v tomto případě není urážka, je nejtmavší stín, který poměrně práší.


Červené řada stínů není opět nějak špatná, ale pigmentačně není rozhodně ani nejlepší. Překvapením byl pro mě stín číslo tři, který je krásně pigmentovaný. Lekhé zklamání bylo u čtyřky, kdy si myslím, že to mohlo být lepší:)


Překrásné jsou i fialové odstíny. Od prvního do pátého nemám vůbec co vytknout. Poslední bohužel práší a ani barevně není příliš zajímavý. Zbytek jsou krásné pigmentované barvičky, se kterými se dá kouzlit:)


Nejteplejší, předposlední sloupec stínů mě osobně nějak nezaujal. Není extra pigmentovaný, ale rozhodně to není žádný propadák, to vůbec ne. Ovšem já jsem blondýna a mám světlou pleť i oči a proto to není nic pro mě. Každopádně jsem je používala na nějaké dotvoření looku:)


A jsme v šedivém finále! Šedivky jsou krásné barvičky, ale myslím si, že zrovna šedé stíny jsou možné udělat i lépe. Není to nějak hrozné, ale používat je pravděpodobně už víckrát nebudu protože vlastním i lepší. Černá navíc hodně práší.

Toto budiž konec tohoto článku, doufám že se líbil:) Co vy, máte doma barevné paletky? Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama