NYX hot singles stíny - recenze

26. ledna 2017 v 15:00 |  Recenze
Ahoj u nového článku, tentokrát recenze na stíny od značky NYX, tak doufám, že se bude líbit:)

Na začátek bych chtěla snad jen říct, že děkuji své sestře, která mi dva ze stínů, které vám ukáži mimo jiné darovala k Vánocům a tím mě nakopla si koupit i třetí. Stíny mám v mtané hnědé a modré a třpytivé bílé barvě. Obaly jsou z pevnějšího plasu a jeden stín stojí okolo 80,- , což mi nepříjde vůbec moc. Stíny mi nepříjdu špatně pigmentované, ale u těchto stínů to bude hodně o člověku, který s nimi pracuje. Jinak stín vypada na ruce (obrázky budou na konci článku) a jinak když si ho štětcem nanesete na oko.

Nejdřív se pustím do modrého stínu. Stín se dá krásně vrstvit, jen mi příjde poměrne hodně tvrdý, takže se mi hůř nabírá na štětec. Na víčku ale drží slušně a jak jsem říkala, není problém ho navrstvit k dosáhnutí lepšího efektu a barvy na víčko. Jinak snad jako u všech barevných stínů platí, že pokud jako podklad použijete bílou tužku, barva bude intenzivnější.

Z hnědého stínu jsem měla strach, ale dostala jsem krásný studený odstnín hnědé, který mně, jako blondýně, sedne. Mimo víčko ho používám často i jako konturu, protože má naprosto vyhovující barvu. Příjde mi rozhodně měkkčí než modrý stín, a i se s ním lépe manipuluje (alespoň tedy mně).

A konečně třpytivý bílý stín. Je z nich všech nejprášivější, ovšem práší jen lehce v krabičce a né na očích nebo tvářích (ať žijí rozjasňovače). Tenhle stín je, teda minimálně pro mě, pecka. Je krásně sněhově bílý a krásně třpytivý. Třpytky ale neopadávají tolik jako u ostatních stínů.


Na závěr snad jen dodatek, že už mám bohužel oloupané z víčka název značky a obaly mají na zavírání roztomilé mašličky :D . Co vy, vlastníte nějaký produkt od NYXu? A vyhovuje vám? Podělte se o vaše zkušenosti! Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama