Rozjasňovací paletka od Essence - recenze

15. ledna 2017 v 13:54 |  Recenze
Vítám vás u slibované recenze na rozjasňující paletku od značky Essence. Tak to nebudu okecávat a hurá do toho!:)

Tuto paletku jste mohli vidět již v Nákupových radostech a ve článku o rozjasňovačích, takže jak vypadá asi víte. a pokud ne, přiložím obrázek:)

Začnu asi pěkne od začátku. Obal je normálně z plastu, ale poměrně pevného plastu takže vydrží. Co se textur produktů týče, tak každá je jiná. Začnu spodním odstínem. Je přirozeně tělový, nějak extra s ním nemám problém. Tento odstín má být na nos, bradu a čelo, ale upřímně nic moc nedělá, maximálně udělá lehce lesklý efekt. Neobsahuje třpytky, maximálně lehoulinečkou perleť, která v praktickém životě není vidět. Uprostřed se nechází jediný produkt, který jako rozjasňovaš opravdu používám. Bohužel děsně práší, ale to platí pouze pro práci s ním, na obličeji mi drží dobře. Dá se hodně dobře navrstvit, takže není problém s nín udělat lehký highlight ani diskokoule. Bohužel tedy se štětci moc kamarád není, tak je nejlpší ho nanášet prsem. A konečně poslední, hnedý odstín. Upřímně, ze začátku jsem z něj byla opravdu hodně zklamaná, ale poustupem času jsme se začali aspon trošku kamarádit. Opět se mu hrozně dlouho nesnášel se štětci, ale bohužel ho nešlo nanášet ani prstem, protože veškerý pigment zůstal na prstech a přesunuly se pouze sem tam nějaké třpytky. Začal se ale kamarádit s velmi hustým štětcem, se kterým se s tímto dá pracovat. Stejně jako u růžového odstínu musím říct že hodně práší. Po tom co jsme se skamarádili ho používám mezi konturu a tvářenku a udělá opravdu pěkný efekt:)

Celkově jsem se s tímto produktem hodně dlouho nemohla skamarádit, ale nakonec se to povedlo. Není to něco, co nutně potřebujete doma, ale když to máte, využití tomu rozhodně nějaké najdete:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama