Stačí jen chtít...:)

11. ledna 2017 v 21:21 |  Psychožvásty
Vítám Vás u dalšího článku, který možná bude pro některé z Vás užitečný:) Budu dnes povídat o mém vrcholném úspěchu co se klavíru týče, tak doufám, že Vás to alespoň trochu namotivuje, pokud se budete nacházet ve stejné situaci:)

Jak už možná někteří víte, tak hraji na klavír a letos jsem absolvovala dřív kvůli těhotenství mé učitelky. Co si budeme povídat, když vám řekne pí. učitelka, že můžete (a vy vážně chcete) absolvovat už v prosinci a dá vám na to skladbku, není to nic, z čeho skáčete do stropu. Na druhou stranu jsem to brala trošku jako výzvu. Dostala jsem novou skladbu, která byla, alespoň tou dobou pro mě, docela hardcore. Nicméně hrozně se mi líbila a já si ji zamilovala.

Byla asi polovina října a já nebyla ani v polovině skladby a trápila se. Domluvily jsme se tedy, že pokud to nepůjde, zahraji tam něco, co už jsem hrála. V tu chvíli se mi chtělo brečet, protože jsem to brala jako svoje vlastní selhání a že jsem moji učitelku zklamala tím, že to nedokážu. Tuto porážku jsem si nechtěla přiznat a přes podzimní prázdniny jsem nad tím strávila opravdu hodně času a trénovala a trénovala až jsem to najednou uměla celé. Nedovedu ani vyjádřit jak jsem na sebe byla pyšná a jak jsem byla šťastná, když mě paní učitelka pochválila. Na koncertě to dopadlo dobře, tak co dál si přát?:))

Chci Vám tímto článekm ukázat, že všechno jde, když se chce a je to jen na vás a na vaší vůli chtít to dokázat. A já opravdu chtěla, protože jsem nechtěla zklamat ji, ani sebe. A dokázala jsem to já, tak proč ne vy?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama