Stres, pololetí, únava...

15. ledna 2017 v 17:14 |  Z mého života
Vítám vás u nového článku. Řekněme, že toto bude asi takový spíše povídací příspěvek, který bych chtěla dělat pokud možno každý týden, jako nějaké to shnutí pocitů a toho, co se nějak za ten týden stalo:) Tak doufám, že si článek užijete:))

Nastává období pololetí a tím pádem i doháněných známek, miliony písemek a tak.. Tento týden to bylo docela v pohodě, protože velký test jsem psala pouze v ponděí a zbytek týdne už jsem měla klid. Kéž by ovšem klid písemek znamenal i klid všeobecně. Jak se zase rozsněžilo, tak se mi povedlo se pěkně nachladit, takže mě do pátku bolela akorát hlava a bylo mi zle. Mezitím jsme měli schůzku ohledně příměstského tábora na léto, tak to byl takový světlý okmažik týdne. Přítel dělal ve středu zkoušku z matiky, tak jsme se pak aspoň na chvíli viděli, ale oba jsme byli unavení a trochu zdeptaní, takže to náladě taky nepomohlo.

V pátek jsem měla pocit že už asi umřu, protože máme chemii a hned potom fyziku..navíc končíme až ve čtvrt na čtyři.. Jediný na co jsem se pak těšila bylo to, že jsem se viděla opět s přítelem, koukli jsme na film a strašně mi to spravilo náladu. Hlava bolet přestala a tak celkově jsem se cítila líp. Ovšem teď na mě zas dolíhá únava a stres, protože zítra vstávám před půl šestou a domů se dostanu ze školy v pět.. do toho píšu testy, který mi rozhodují o známce..co už..

Jinak ať je tu i něco pozitivního, mamka "objevila" novej seriál na kterej se teď koukáme a povím vám, je to bomba. Je to podle knižní předlohy nese to název Outlander (Cizinka). Kromě toho, že Jamieho hraje pekelně krásnej chlap, tak to má i super zněku:) Moc na romantický filmy nebo seriály nejsem, ale toto mi vzalo srdce :3 Takže všem vřele doporučuju!

Přeji pěkné prožití následujícího týdne a ať se vám daří:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama