...za ty bolavý nohy to stálo:))

10. ledna 2017 v 19:34 |  Z mého života
Vítám Vás u nového článku na blogu. Včera jsem nic nenapsala, protože už bohužel nebyl čas, ale myslím si, že dnešní článek bude stát za to! Potkala jsem totiž osobnost, ke které vzhlížím už nějaký ten pátek. A kdo to je? Dozvíte se v článku:)

Dnes jsme měli na našem gymnáziu Den otevřených dvěří a já byla jedna z těch, kteří provázeli. Lidí chodilo docela dost, a tak jsem se opravdu naběhala - ještě k tomu v podpatcích. Po asi třech hodinách jsem už s dalšíma holkama seděla a čekali, jestli se tu nikdo neobjeví. A on se objevil. Když procházel okolo nás, nebyly jsme si jisté, jestli je to vůbec on, ale když jsme šly za ním, naše domněnka se potvrdila. Byl to on. Herec Městského divadla Brno, pan Martin Havelka. Bylo mi to hodně hloupé, ale nakonec jsem se přece jen odhodlala a poprosila ho o fotku, stejně jako kamarádka. Prostě radost:) . Stejnou radost a svátek z toho měli i ostatní učitelé u nás na škole. Trošku fail byl, že holka, která ho provázela ho nepoznala :D Však nevadí:)

Jinak den byl zvládnut docela dobře. Sice mám puchýře od lodiček, ale myslím si, že už jen za ten zážitek vidět pana Havelku to stálo za to:) S pozdravem, Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama