Tag s písněmi

14. února 2017 v 14:00 |  Tagy
Vítám vás u nové sekce článků a to u tagů. Myslím si, že je to fajn věc, jak člověka poznat a mnohdy se dá v odpovědích najít i inspirace:) Pokud budou mít tagy úspěch, ráda bych je psala jednou či dvakrát do týdne - ale o tom už rozhodujete vy:) Tak pojďme na to!

První tag, který jsem si vybrala je o písních a má 15 otázek, každou odpověď se budu snažit zdůvodnit, tak snad se bude líbit:)

1. Která píseň tě rozesměje?

Není samozřejmě samotná, ale pokud mám jmenovat jednu, bude to Vodka od finské folkmetalové skupiny Korpiklaani. Samozřejmě kapela celkově má veselé písně, takže na dobrou náladu doporučuji:)

2. Která píseň tě donutí napsat ,,miluji tě"?

Tady jsem nad tím ani nemusela moc přemýšlet, ty písně jsou dvě. První, která mě napdala je od Aerosmith - I don't wanna miss a thing a druhá je Tallulah od Sonaty Arcticy. U první asi není nic co vysvětlovat a druhá je o nešťastné lásce, zklamání,..

3. Jaká píseň ti připomíná domov?

Opět jsem měla odpověď v hlavě ještě před napsáním otázky. Bude to stará dobrá Pohoda od Kabátů. Vzhledem k tomu že na tu písničku jsem pařila už jako 4 letý dítě, asi není moc do objasňovat:)

4. Jaká píseň se ti ohrála?

Noo, těch bude asi víc, ale za poslední měsíce nebo spíš poslední písnička, která se mi fakt ohrála je War Eternal od Arch Enemy. Tu písničku jsem milovala, ale bohužel jsem ji poslouchala moc často.

5. Která píseň ti připomene dětství?

Asi zase Pohoda. Jinak vážně nevím.. Snad jen nějaký Jede jede mašinka... :D

6. Která píseň se ti líbí, ačkoli nemáš ráda umělce?

Love yourself od JB. Možná se strhne lavina od milovníků proč jej nenávidím - je to pro mě arogantní dítě bez úcty - nebo že o sobě tvrdím že jsem metalistka a najednou toto. Aby bylo jasno, pojem "metalista" nemám ráda, protože většina lidí co si tak říká jsou s prominutím idioti co se považuí za nadlidi,...ačkoli mě hodně lidí takto bere, nebráním se tomu, jen to označení nemám ráda. A ukažte mi člověka co má rád je jeden žánr:)

7. Kterou píseň máš ráda ale je ti hanba to přiznat?

Mohla bych se zase opakovat s Love yourself, ale... asi žádná. Nemám problém přiznat že se mi něco líbí:)

8. U které písně se ti líbí text?

Mohla bych jmenovat třeba Tallulah nebo spoustu písní od Nightwish nebo od Amon Amarth. Řeknu ale Konečný řešení od Řezníka a spol.:) Ať si říká kdo chce co chce, je v tom pravdy více než se dá snést. Nemám ráda v písních vulgarismy, ale tady mi to kupodivu nevadí:)

9. Která píseň tě ráno probouzí?

Žádná, mám jakousi Samsungovskou melodii :D

10. Jaká píseň ti připomene tvoje nejlepší kamarády?

Mandarinka Darinka. Prostě to tak je. Jsou věci mezi nebem a zemí a toto je přesně ona.

11. Která píseň tě nutí plakat?

První píseň, která mě kdy rozplakala a tečou mi u ní slzy skoro pořád je Patience of Guns n roses. Nevím proč, ale nějak na mě prostě působí...

12. Kterou píseň si ráda zpíváš?

EEj :D Moc si nezpívám, ale nejčastěj jsem si asi kdy zpívala Twilight of the thunder god od Amon Amarth.. Prostě toooor d odin san... :D

13. Kterou píseň jsi dříve nenáviděla ale teď ti vůbec nevadí?

Wohnout - Svaz moravských bohémů. Tu písničku jsem neměla vůbec ráda dokud jsem na nic netalnčila v pokročilém stavu zábavy.. Tehdy se ledy prolomily :D

Doufám, že se vám tag líbil a pokud máte vy sami nějaký tip, šup s ním do komentáře!:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama