Týden bez školy aneb záhzračný lék na nervy

13. února 2017 v 14:00 |  Psychožvásty
Ahoj u nového článku z Psychožvástů :) Tentokrát to bude tak trochu o flákání se ze školního systému - ať jste nemocní nebo se vám prostě jen nechtělo:) Jinak tímto článkem nechci nabádat k záškoláctví!!!

Vzhledem k tomu, že jsem byla nemocná, byla jsem celý minulý týden doma. Do školy jsem nehla téměř ani prstem (krom dopisování sešitů) a celé dny se prakticky jen válela v posteli a koukala na Pána prstenů nebo na Hru o trůny či Vikingy, prostě snový život. Vůbec mi ale nedošlo, jak blahodárný účinek to bude mít na moji psychiku celkově. Až moje sestra mi řekla ve středu odpoledne, že je na mně úplně vidět, jak jsem spokojené, klidná, nevýbušná... prostě v pohodě. To jsem si začala uvědomovat, že všechny moje starosti jsou nějak propojeny právě se školou a tím, že tam teď nejsem sem se jich zbavila a mohla jsem se proto naplnověnovat nic nedělání (což bylo boží, mimochodem).

Se školou totiž souvisí, ať si to přiznáme nebo ne, spoustu stresu a trápení. Ať jde o hloupé známky, testy, zkoušení, úkoly nebo třeba jen o kolektiv a kamarády, kterým třeba není nejlíp. A co si budeme nahlávat i od těch prostě někdy potřebujeme oddych, protože jich máme plné zuby.

Někdy je prostě fajn si udělat volno, ať dobrovolně nebo nedobrovolně. Ještě jednou ale podotýkám, žádné záškoláctví!:) Co vy, taky si někdy dopřejete zasloužený odpočinek? Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama