Tymiánový krém - Just

1. února 2017 v 16:00 |  Zdraví
Vítám vás u mastičkářského článku:) Jak všichni víme, v zimě trpí většina naší populace nemocí, která je pro většinu mužů smrtelná - rýmou. Tuto nepříjemnost doprovází taky často bolesti hlavy či krku. A jak se s tímto vypořádat?

Samozřejmě, budeme smrkat a mít šátek na babičku nebo na piráta. Existují ale i další možnosti, jak léčbě dopomoci, a to právě tento zázrak. Ke švýcarské značce Just mám již nějaký ten pátek přístup. Jedná se o přírodní mastičky, doplňky stravy nebo různá koření. Dnes vás ale seznámím s tymiánovým krémem.

Tento krém, stejně jako všechny od této značky má velmi silnou bylinnou vůni, která nemusí být každému příjemná. Krém se maže pod nos, a uvolní tak dýchací cesty. Jen pozor, aby se vám nedostal do úst. Další možností jak využít tento produkt je ta, že si jej při bolesti hlavy namažete na čelo. Opět pomůže pročistit a uvolnit dutiny. taktéž pomáhá na bolesti v krku. Nemusíte, dokonce nesmíte ho jíst, ale stačí si jej namazat na krk. Někoho to lehce štípe, někoho pálí, ale ať co dělá co to dělá, vždy to pomůže:).


Co vy, znáte značku Just? Nebo používáte jiné krémy na rýmu nebo zmírnění bolesti hlavy či krku?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama