Váš dotaz (1)

18. února 2017 v 14:00 |  Vaše poznámky, dotazy,..
Ačkoli jsem to upřímně nečekala, otevřela jsem dneska emailovou schránku a vidím jednu zprávu právě odsud. Nesmírně moc si vážím vyjádření této podpory a i nadále budu vděčná za vaše jakékoli dotazy či poznámky na blog:) Pokud jich bude bývat více, budu možná dělat nějaké hromadné odpovídání či tak něco:) Ale to je zatím v budoucnu..:)

Dotaz tedy zněl: Ahoj, máš hezký blog. Chce to na něm sice ještě hodne zapracovat, ale základ je slušnej. Ráda čtu tvoje články o kosmetice a chtěla bych se zeptat, jestli bude nějaký článek vyloženě o dekorativce očí nebo pleti nebo rtů nebo tak něco. Díky pokud odpovíš, Markéta

Jak jsem již řekla, mnohokrát za dotaz děkuji:). Pokud by to opravdu byl chtěný článek, můžu udělat o dekorativní kosmetice, kterou samozřejmě vlastním - s jinou by to asi moc nešlo, udělat nějaký článek. Rozřazení takhle podle "sektorů" mi nepříjde jako špatný nápad, tak pokud se někdo ještě nějak vyjádří tak určitě ráda:)

Pokud se i vy chcete na něco zeptat, něco mi navrhnout, zkritizovat článek/blog, budu jedině ráda:). Zpětná vazba je vždy důležitá a pokaždé když se jedná o nějakou konstruktivní kritiku, tak ji ráda příjmu:)

Co říkáte na nápad článků o dekorativní kosmetice?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama