Volno, Beskydy, rýma

5. února 2017 v 19:06 |  Z mého života
Vítám vás po menší odmlce opět na svém blogu, tentokráte s týdenním shrnutím událostí:)

V úterý nás většinu čekalo vysvědčení, které ať dopadlo, jak dopadlo, nějak jsme jej přežili. Kdyby se někdo ptal na to moje, nebyl to propadák, ale mohlo být rozhodně líp:). V pátek nás čekalo zasloužené volno. Já s rodinou jsme ve čtvrtek odpoledne jeli do Beskyd na běžky, takže očekávejte v příštích dnech další článek ze série Toulky naší republikou:)).

Povím vám, jído úžasné, sníh byl.. ale v pátek se tam nahrnulo lidí, že mi to hlava nebrala.. a v sobotu ještě víc. Nechápu. Na parkovišti mohlo být přes 100 aut, všude lidi a to i se psy. Což by mi ani tak nevadilo, kdyby na kazdém rohu nebyla hromádka.. Každopádně se mi tam spustila moje stoletá zaražená rýma (od mala nesmrkám, neptejte se proč, nevím), tak teď ležím v posteli a snažím se z toho dostat. A abyste věděli, jak moc je to vážné - začala jsem smrkat (napoledy asi před 5ti lety).

Takže pokud někdo víte, jak se rychle a bezbolestně zbavit rýmy (tzn. bez konvičky, odsávačky, smrkání) tak rozhodně s radou sem, začínám být zoufalá:(. Doufám, že vám se daří lépe a tato "mužská" nemoc vás nezužuje:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama