Jemné plesové nehty s kamínky

6. března 2017 v 15:20 |  Tutorialy
Vítám vás u dalšího z beauty tutoriálů:). Tentokráte se nebude věnovat líčení očí, ale lakování nehtů. Tak hurá na to!:)

V dnešní době, kdy má každý druhý umělé nehty, může působit článek o lakování nehtů až úsměvně. Začíná ale plesová sezóna a jak jsem řekla, ne všechny dámy umělé nehty preferují. Jak ale vytvořit jemné nehty, které jsou zároveň zajímavé? To se dozvíte v tomto článku:)

Na tyto nehty (obrázek klasicky na konci článku) jsem potřebovala bílý lak, nějaký třpytivý lak - já využila takové rosegold barvy, kamínky na nehty a průhledný fixační lak a špendlík. Věci jako pilník či odlakovač na případné zbytky laku jsem pominula.

Nanesu bílou vrstvu laku a nechám ji lehce zaschnout. Není potřeba, aby tato vrstva nějak extra kryla - jde pouze o jakýsi podklad, na kterém budeme dále pracovat. Nyní si vezmeme bílý a třpytivý lak. Z obou uděláme tečky na nehty. Laku musí být ale hodně, protože jej následně do sebe rozmažeme špendlíkovou špičkou. Jakmile chytnene ten správný grif, tak zjistíte, že špendlíkem můžete dělan na nehty nejrůznější ornamenty:). Nehty necháme tak 10 minut schnout a poté vezmeme průhledný lak a kamínky. Pokud ještě cítíte, že lak není zaschlný a když do něj "rýpnete" špendlíkem tak se celý pohne, vezměte kamínky a začněte jej dávat na nehty podle vašeho vkusu. Nezapoměňte kamínek vždy trošku vtlačit do laku, aby co nejdýl vydržel. Pokud vám ale lak už stihnul zaschnout téměř úplně (což se často nestane) tak dejte vrstvu průhledného laku a kamínky dávejte až na něj. Celé dílo zafixujte další vrstvou průhledného laku. Doporučuji s nehty po této "procedůře" alespoň hodinu nic nedělat, abyste se vyhli škaredým otlačenínám na laku. Samozřejmě, pokud chcete aby na laku nebylo vůbec nic, tak byste museli nalakovat ráno a potom až večeřet.


Co vy a nehty? Nosíte umělé a nebo naopak nelakujete vůbec?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama