Každodenní líčení s paletkou od Trend It Up

3. března 2017 v 14:00 |  Tutorialy
Vítám vás u nového článku:). Tentokrát půjde o takovou tu každodenní líčící rutinu, když se vám zrovna nechce moc přemýšlet co si namalujete na xicht. Tak snad si článek užijete:).

Na líčení jsem využívala paletku od Trend It Up, takovou tu celorůžovou (možnost zakoupit v DM drogeriích, asi 160,-), na obočí Make me brown od Essence, konturování - Freedom paletka (můžete znát z Mých nákupových radostí se značkou Freedom) a tvářenka od Essence v odstínu 020 - Berry me up. Zbytek produktů jsou z Oriflame. Tak, a teď hurá do toho!:)

Pleť je před líčením potřeba na tu vrstvu trošku připravit - i když se jedná o obyčejné lehčí denní líčení. Proto nejprve pleť vyčistím a namažu krémem, který nechám vstřebat. Podkladovou bázi pod makeup většinou nepoužívám, ale pokud ji máte rádi, určitě ji naneste na obličej. Poté vezmu klasicky makeup, korektor a vše zapudruju.

Obočí vykreslím co nejpodobnějším odstínem jako je naše obočí - celé líčení je jemné a jsem zastánce pravidla, že obočí by mělo být jenom tak výrazné jako celé líčení. Samozřejmě v tomto případě se s obočím ani nějak extra kreslit nemusíme, a jen jej přejedeme gelem, aby mělo nějaký tvar a lehce se zbarvilo. Nyní se můžeme vrhnout na samotná víčka.

Na celé pohyblivé oční víčko dám růžový lesklý stín, který působí svěže a přirozeně. Oči to udělá méně unavené a lehce je to zvětší. Tedy alespoň opticky. Poté si vezmu světlejší matný stín z paletky a chlupáčkem ho dám do záhybu oka. Není potřeba se s ním nějak extra dělat, má vytvořit jen jakýsi kouřový přechod od tmavší matné, která do záhybu půjde teď. Tuto tmavší matnou stáhnu i na víčko, a to tak na poslední třetinu, abych mohla tvořit pozvolný přechod k tmavším vnějším koutkům oka. Teď vezmu tmavou a dám ji přes tu matnou barvu na víčku. Ne ale přes celou - přechod by byl moc hrubý. Nakonec ťupnu do nejtmavší barvy z paletky a dám ji do úplného koutku oka. Chlupatým štětcem potom celé pohyblivé víčko párkrát přejedu, aby se všechny barvy spojily a nikde nebyl nějaký nevzhledný přechod mezi stíny. Nakonec dám nejsvětlejší stín z paletky do vnitřních koutků a oko tak prozářím.

Oči už doplním pouze o linky, které ale vůbec nejsou nutné. Líčení není dramatické a linky nevyžaduje. Já si bez nich ale připadám už tak nějak divně, a proto linku kreslím vždy. Líčení očí dokončím řasenkou.

Přemýšlela jsem, zda je zapotřebí obličej konturovat, ale troška kontury snad ještě nikdy nikoho nezabila:). Zvolila jsem však světlejší odstín než normálně, aby kontury nebyly tolik výrazné. Na líčka lehce nanesu tvářenku a jako rozjasňoač použiji tentýž stín, který jsem dávala do vnitřních koutků očí. Tváře to tak s očima krásně sladí:)

Na rty stačí už jakýkoli balzám či rtěnka v přirozené barvě. Myslím si ale, že spíše sedne něco do růžova než do hněda. To je ale asi jen otázka názoru. Ačkoli já si jej nedala, u tohoto líčení si dovedu představit na rtech i trošku toho lesku:).


Bohužel se mi na fotkách nepodařilo zachytit onu narůžovělou barvu stínů a tady vypadají spíše do hněda. Ale jak tak na to koukám, asi to budu muset někdy zkusit i s hnědou, protože se mi to docela líbí:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama