Power of makeup / Síla makeupu

11. března 2017 v 14:00 |  Beauty
Vítám vás u nového článku. Tentokrát to bude, jak název napovídá Power of makeup, nebolí Síla makeupu. Tuto spoušť videí a článků odstartovala americký youtuberka Nikkietutorials, která pomocí makeupu změnila půlku své tváře. A jakože ta proměna stála za to:)

Myslím si, že je to trošku téma na zamyšlení. S makeupem se dá opravdu hodně kouzlit. Můžete prakticky změnit většinu obličeje pomocí konturování, tvar očí pomocí linek atd.. (byl tu o tom i článek). Jenže večer to všechno sundáte a jste to opět vy, bez makeupu. Čím déle jsem teď doma, tím více jsem si na své nenamalované já zvykla a ž by mi asi ani nedělalo takový problém jít na ulici bez líčidel. Hodně dívek to tak ale nemá, ať už z jakéhokoli důvodu. Pro mě byl jeden z těchtu důvodů akné, kterým jsem poměrne trpěla a snažila se to zakrýt. Samozřejmě, že to vypadalo ještě mnohem hůř, ale já se alespoň cítila líp, že to třeba snad nebude vidět. Dalším důvodem je prostě nespokojenost se vzhledem. Já sama jsem byla hodně dlouho nespokojená. Svoje bílé řasy jsem schovávala v černočerné řasence, které jsem pomohla ještě o linky, aby toho náhodou nebylo málo.

Jednou ale příjde den, kdy si najedete svoji drahou polovičku a tu vrstvu na obličeji budete muset smýt, protože ráno vás nebude bavit chodit se hned malovat, a jít nalíčená do postele spát? Přece nejste čuně. I já se bála, že se mu nebudu líbit. Teď vím, že zbytečně. Najednou vás ten člověk uvidí úplně v jiném světle a pokud vás má člověk rád, bude vás mít rád i bez té vrstvy na obličeji.

Neznamená to ale, že bych líčení zavrhovala, to vůbec ne. Ale už to alespoň nedělám proto, že sama se sebou nejsem spokojena ale proto, že mě to baví - a to je, myslím si, mnohem důležitější.:). A jak vypadá moje prezentace power of makeup? Podívejte se sami:)


Snad se vám článek líbil a třeba vás trošku dovedl k zamyšlení:). Proč se malujete vy?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama