Pudry s dírou + recenze

12. března 2017 v 16:00 |  Recenze
Ahoj, vítám vás u nového článku na blogu:). Tentokrát to bude o pudrech, které vlastním, a do kterým jsem již udělala díru. Někde je menší, někde větší, tak uvidíte sami!:)

Vezmu to asi od toho, kde je ta díra taková, že produkt je prakticky nepoužitelný - i když sama doufám, že z něj snad ještě někdy neco dostanu.

Jedná se tedy o pudr od Miss Sporty, který mám již opravdu hoodně dlouho. Kupodivu plastové balení se mnou vydrželo opravdu hodně věcí a pudr, když tam ještě byl, se nevysypal ani když mi produkt spadnul. Odstín už netuším - nálepka vzadu už dávno vzala za své, každopádně to bude jeden z těch nejsvětlejších. Ačkoli to tak nevypadalo, tak pudr je na mě opravdu hodně tmavý, takže jsem ho využívala jako bronzer, a to hlavně v létě. Bohužel má takovou naoranžovělou barvu, takže ten efekt není vždy takový, jaký jsem si představovala. Každopádně nepamatuju se, že bych ním měla nějké problém ohledně nanášení na pleť. Pravdou ovšem zůstává, že toho moc nevydrží:)

Druhou největší díru jsem udělala do pudru od značky Very me, která se dá zakoupit přes katalog Oriflame.

Bezesporu mě překvapilo, že má poměrně kvalitní balení. Produkt už ale kvalitou pokulhával i za pudrem od Miss Sporty. Strašně špatně se nabíral na štětec a o aplikaci na obličej ani nemluvím. Dalším negativem je barva. Ačkoli mám největšlejší odstín tak je to opravdu šíleně tmavé a oranžové. Ovšem má to barvu, která se nedá použít prostě vůbec, ale vůbec na nic. Nehledě tedy na to, že mi na obličeji vždy zoxidoval a vypadal příšerně. Zajímavé je, že pokud jsem ho dala jen na kůži bez jakéhokoli podkladu, byl naprosto v pořádku a choval se jak má. Každopádně je cenově srovnatelný s pudrem od Miss Sporty, ale pokud bych si jeden z nich měla koupit znovu, tento to nebude. Jediným plusem je pro mě tedy balení a houbička. Chápu, že houbičky né všichni mají rádi, ale já ano.

Poslední pudr v sobě má dírku jen malou - ale možná proto, že to není moje první a rozhodně ani poslední balení. Jedná se o pudr značky The One (Oriflame).


Jak říkám, je to již moje druhé balení a nemůžu mu vytknout vůbec nic. Balení má pěkné, barva naprosto vyhovující, spolupracuje s ostatními produkty, které mám na obličeji, dobře se s ním manipuluje, vypadá na pleti hezky,.... a takhle bych tu mohla povídat opravdu dlouho:). Jedno z největších plus má u mě tento pudr i díky krytí, protože kryje opravdu krásně. Prostě mu nemám co vytknout :).

Jaké máte oblíbené pudry vy?:) Za mě je to rozhodně tento poslední:) Jinak tento článek bude ještě o stínech, tak snad si jej nenecháte ujít :) (měl by vyjít v úterý v 14:00) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama