Schovaná červenorůžová:)

9. března 2017 v 14:00
Ahoj, vítám vás u nového článku:). Bude to opět tutorial, ale ty co to nebaví nezoufejte. V příštích dnech pravděpodoně žádný líčící článek nebude, protože jak víte jsem nemocná, a nechci se nějak zbytečně malovat a plýtvat tak produkty. Doufám, že si tento tutoriál užijete a jdeme na něj!:)

Hodně dívek třeba chce zkusit něco barevného na oči ale bojí se na reakci, a že to bude vidět. Proto tu pro vás mám řešení:). Barvička nebude tolik viditelná a ukáže se když mrknete nebo zavřete oči:)

Nejprve udělám makeup a obočí. Na víčka dám bázi, nebo jen přepudruji korektor - je na vás co preferujete, já osobně přepudrovaný korektor:). Na celé víčko až pod obočí nanesu nějakou jemnou, světlou, lehce třpytivou barvu, aby potom bylo ztrácení stínů lehčí. Nyní vezmu barevný stín - v mém případě něco mezi červenou a růžovou. Tento stín posadím do střední horní části pohyblivého víčka. Prostě ne moc k řasám ale ani ne k obočím. Stín by opravdu měl zůstat na pohyblivém víčku a né putovat výše směrem k obočí. Pod tento stín směrem k řasám dám něco třpytivého, co dotáhnu až na vnitřní stranu oka a dám jej do koutku. Nějakou teplejší hnědou začnu strácet červenou, ale jen tak, abychom ji z víčka nevzali úplně. Je potřeba postupně budovat intenzitu této barvičky, protože ztrácením se prostě ztrácí. Do vnějšího koutku jsem zvolila tmavšá variantu ztrácecího stínu a tmavost jsem dodala přidáním trošky černé. Tmavou hnědou stáhnu i pod oko a doprostřed spodní linky dám opět barvičku. Né nějak výrazně, stačí jen trošku, aby to nevytvořilo efekt ospalých očí. Pokud je na vás líčení moc matné, vezměte něco třpytivého a ťupněte to doprostřed červené - opravdu jen doprostřed, aby to barvu nezakrylo. Linky sice nejsou nutností a daly by se udělat i pomocí stínů, ale já bez linek neudělám ani ránu. potom dodám jen řasenku. Jo a nebuďte jako já a dejte řasenku i na spodní řasy. Na obrázcích jsem na to bohužel zapomněla, tak to berte jako odstrašující případ:)

Intenzita barvy je samozřejmě na vás a na vašich možnostech, co se stínů týče. Tvářenku bych volila tak, aby ladila právě se zvoleným stínem a rozjasňovač ladící s vnitřními koutky. Ale to všechno asi znáte:). Pokud chcete look dovést k dokonalosti, vezměte rtěnku s podobným odstínem:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Layouty od Kačky Layouty od Kačky | Web | 9. března 2017 v 14:20 | Reagovat

naozaj veľmi slabá intenzita líčenia na môj vkus :D

2 natybeei natybeei | 9. března 2017 v 17:01 | Reagovat

[1]: Však jsem i na konci článku psala, záleží na vkusu a možnostech:). Je úplně v pořádku, že ti to příjde slabé, pro někoho může být i toto silné. Každopádně jsem ti vděčnější než většině komentářů - negativní kritika je vždy lepší pro nějaký posun:) Děkuju:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama