Stíny s dírou (1) - Miss sporty - RECENZE

14. března 2017 v 14:00 |  Recenze
Vítám vás u slíbeného článku na stíny s dírou. Tyto články budou tři a budou vycházet vždy v 14:00. Těšit se můžete ještě na recenzi na paletku All about greys a paletku od Trend It Up. Tak snad si je nenecháte ujít!:)

Asi každá z nás měla někdy 10 a zjistila, že si na oči můžeme dát stíny. No a tak jsme šly do nejbližší drogérie a za našetřené peníze jsme koupily to nejlevnější co jsme našly - a většinou to byla zmiňovaná značka Miss Sporty. Já to měla trošku jinak. Do města jsem se dostala až když jsem nastoupila na gympl a upřímně jsem ani nějak neřešila stíny, protože moje malování byla řasenka a černé linky. Tlusté černé linky. Až později, když si moje, paradoxně, mladší sestra začala kupovat kosmetiku, tak jsem se o to nějak začala zajímat. Pamatuji si, že "dotáhla domů" právě toto kratro stínů a mně se moc líbilo. Tak mi ho koupila k svátku, tuším:). Už je to nějaký ten pátek, takže vypadá, jak vypadá,...:)


Jako první jsem měla díru s růžovém stínu. Používala jsem jej zásadně přes celé víčko a cítila se hrozně cool. Stín není nejhorší a pro mladé dívky se i docela hodí ale co si budeme nalhávat, tak pigmentace je opravdu otřesná, stejně jako u všech stínů. Jediný, který bych mohla vyzdvihnout je právě ten hnědý, který je na tom z této paletky nejlépe. Tento stín jsem hodně používala do přechodů.... Každopádně, ačkoli to není moc vidět, tak i v tom oranžovém a černém jsou pěkné dolinky. Když jsem zjistila, že mi dochází růžový, začala jsem jej mixovat s oranžovým a upřímně, ta barva nebyla tak šílená jak by se mohlo zdát:). Co se černé týče, tak je špatně pigmentovaná a paradoxně díky tomu jsem ji někdy využívala. Díky špatné pigmentaci jsem se jí totiž nebála použít, protože jsem věděla, že když ji budu postupně přidávat tak to půjde opravdu velmi pomalu.

Abych to shrnula - kvalita stínů špatná, ale pro velmi mladé dívky, které s líčením začínají - proč ne:). Obal kupodivu není tak příšerný. Stíny tak nějak docela hodně práší, hlavně černá a hnědá - u těch je to vidět, u oranžové a růžové to ani nezaznamenáte:)

Co vy a vše první paletka stínů?:) Která to byla? Miss Sporty nebo něco jiného?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama