Stíny s dírou (2) - Essence - All about greys - RECENZE

15. března 2017 v 14:00 |  Recenze
Vítám vás u slíbeného pokračování recenzí na stíny, paletky, ve kterých se mi podařilo udělat díru:). A jako druhá, přichází paletka z proslulé řady All about...:)

Když jsem se naučila chodit do drogerií pro nějakou kosmetiku, tak jsem moc toužila po nějaké paletce. Tehdy mi bylo ale strašně líto utratit třeba 100,- za jeden produkt, protože to byla polovina kapesného na měsíc. Pak jsem ale uviděla tuto, All about greys a asi po půl hodině stání a přemýšlení jestli ano nebo ne, jsem si ji koupila. V té době jsem šedé tóny měla velmi ráda, už jen díky mamince, která se maluje pouze šedými stíny.


Jak je vidět, největší díry jsou v těch nejsvětlejších stínech, ale ani ty ostatní nezůstávají pozadu. Bílý stín mi vůbec nepříjde nějak zle pigmentovaný a ráda jsem jej používala přes celé víčko, nebo když jsem ze sebe dělala obludy a potřebovala zesvětlit pleť - možná proto tak rychle zmizela. Světlý třpytivý stín jsem začala více používat po tom, co mi odešel ten bílý. Tento a ještě třpytivý černý jsou poměrně tvrdé stíny, takže rády opadávají při nanášení - což jse obzvlášť vidět u té černé. Příjde mi tak nějak samozřejmé, že černý stín prostě trošku prásit bude vždycky, a ten v této paletce je toho exemplárním příkladem. Co se prostředním čtyř stínů týče, jsou pěkně měkké a ani mi nepříjde, že by prášily nebo opadávaly, jsou hezky pigmentoané... prostě si nestěžuji:). Obzvlášť ten světle šedý je naprosto parádní:)

Shrnutí tedy zní, že stíny jsou půl na půl, ale není to propadák, to určitě ne, trošku mi chybí více matných stínů, ale na druhou stranu je jich dohromady v paletce jen 8. Balení je pevné a vydrželo už hodně:). Dalším plusem je, že okýnka jsou poměrně veliká, takže produktu je docela hodně:).

Co vy, máte něco z kolekce All about...?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama