Stíny s dírou (3) - Trend It Up - The nude selection 020 - RECNZE

16. března 2017 v 14:00 |  Recenze
Vítám vás u dalšího slíbeného pokračování recenzí paletek, kde jsem udělala díru. Tentokrát to bude paletka od značky Trend It Up, tak jdeme na to!:)

Není to úplně dávno, co tato značka přišela do DM drogerií. Koukala jsem na nějaké recenze této kosmetiky, převážně stínů, a ohlasy nebyly špatné. A protože už mě nebavily pořád šedé tóny, rozhodla jsem se pro něco jiného. Sice stále studeného, ale růžového:).

Jak můžete vidět, díra je opět v nejsvětlejším stínu. Důvodem je mimo jiné to, že se dá použít jako naprosto dokonalý studený rozjasňovač. Myslím si, že jde vidět, že paletka je hodně používaná. Beru si ji s sebou vždy, když někam jedu, protože obsahuje jak světlé, tak tmavé a střední matné barvičky, takže se s ní dá docela hezky kouzlit. Co se pigmentace týče, tak matné stíny jsou na tom nejlíp ale zbytek opravdu moc nezaostává. Nejméně povedná záležitost z této paletky je pro mě nejtmavší stín. Je velmi tmavě fialový a má v sobě krásné fialové třpytky, které ovšem nejsem schopnná nabrat, což mě hodně mrzí. Co se textury týče, tak světlé a matné stíny jsou nádherně měkké, další je takový přechod ale ten poslední, o kterém již byla řeč je hodně prášivý. Co se prášivosti celkově týče, tak stíny práší spíše na paletce než že by opadávaly na oku, spíš naopak, krásně drží celý den.

Shňme to tedy tak, že stíny jsou ve většině parádní, krásně pigmentovnané, měkké, dobře se s nimi pracuje na víčku a mají hezké odstíny. Balení je docela pevné a na rozdíl od statních paletek obsahoval aplikátor, který se dá použít. Dle mého názoru se ji vyplatí mít doma, protože něco tak praktického za 139,-, no nekup to:)

Co vy a kosmetika Trend It Up? Ano nebo ne? A proč?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama