Výrazná barevná linka

8. března 2017 v 14:00 |  Tutorialy
Ahoj u nového článku, opět z řady tutoriálů. Tentokrát to sice bude tutorial na líčení očí, ale asi trošku jiný než jste zvyklí na mém blogu. Bude se jednat o velmi výraznou barevnou linku, která bude namalovaná stíny. Tak si užijte článek!:)

Linky jsou obecně poměrně velký fenomén a upřímně, naučit se je není zrovna jednoduché. Mám tu pro vás ale jeden tip na to, jak si linku namalovat. Není to sice klasická linka do školy, ale na nějakou párty či jinou událost nemusí být úplně k zahození:) Konec kecání, a hurá na to! (obrázky klasicky na konci)

Vzhledem k tomu, že linka bude opravdu veliká, tak není od věci si ji nějak ohraničit. Důležité také je myslet na to, že se bude dělat stíny, čili rukou to jen tak nepůjde. Proto jsem zvolila jako pomocníka izolepu. Není to nepříjemnější, ale rozhodně nejúčinnější:). Izolepu jsem nalepila do vnějšího koutku oka tak, aby mi ukazovala sklon mé linky. Na víčko potom tak, aby linka vypadala hezky..prostě podle mých představ. Samozřejmostí je, že než jsem izolepu nalepila jsem na oko dala podklad pod oční stíny, aby tato linka držela. Já zvolila modré stíny. Celou plochu budoucí linky jsem vybarvila světle modrým stínem, čím víc jsem se blížila k izolepě, tím více jsem linku ztmavovala. Není na tom žádná věda:) Jakmile budete se svojí prácí spokojení, odlepte izolepu - nebolí to. Okraje linky můžete dočistit korektorem, ale musíte být velmi opatrní. Stíny z linky jsem stáhla i pod oko, ale se stínováním samotného oka už jsem se nezatěžovala. Na oči jsem nanesla klasicky řasenku a bylo to:)

U této linky vytvořené ze stínů si musíte dávat pozor na rozmazávání. Je tu víc než kdykoli důležité nanést bázi, o které víte, že stíny udrží na sobě a za žádnou cenu jim nedovolí opadávat nebo nedejbože slévat se do vrásek. Také pamatujte, že tato linka, stejně jako linky obecně, nemsí slušet všem. To by bylo pro dnešní článek asi vše a já se s vámi loučím otázkou, zda i vy nosíte linky?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama