Duben 2017

Moje nákupové radosti (10)

30. dubna 2017 v 14:57 Nákupové radosti
Ahoj, vítám vás u ,,jubielních" nákupových radostí :)

A protože to je už desátý článek z této série, tak to chce něco alespoň trošku hezčího, vyjímečnějšího,..:). V dnešním článku vám představím paletku od Makeup Revolution London, která vznikla ve spolupráci spolu s British Beauty Bloger. A jak některým už možná došlo, bude se jednat o paletku Fortune Favours the Brave.

Paletku jsem objednávala přes Notino za necelých 500,-. Paletka je schovaná v krásním zlatém papírovém obalu, kde na přední straně je název paletky a značka a na druhé straně jsou nakreslené odstíny, které ale vůbec nemají nic společného s tím, jak to vevnitř vypadá.

Z krabičky jsem vyndala samotnou paletku, zabalenou ještě do igelitového sáčku. Paletka má zlaté zdobení a opět obsahuje název paletky a značky stejně jako na krabičce.


V paletce se nachází 30 stínů - od matných přes stíny se schimmerem a třpytkami až po ty nejzajímavější, žilkované stíny. Zároveň je v paletce fólie s názvy stínů a štětcový oboustranný aplikátor. Na víčku se nachází poměrně velké zdrcadlo.Jak už to tak u paletek bývá zvykem, některé stíny jsou na tom s pigmentací lépe, některé hůře, tak přidám swatche, abyste měli alespoň nějakou představu. Více informací poté tradičně bude v recenzi, kde tradičně rozeberu paletku stín po stínu.
Paletku mám teď doma asi tak dva týdny a stále ji testuji a zkouším. Je tam hodně odstínů, které jsem si velmi oblíbila ale zároveň se bohužel najdou i takové, které mě velmi zklamaly.

Uvažujete o koupi této paletky, nebo máte jiné oblíbence?:) Vaše Natybeei:)

Použití tužky na rty - tipy a triky

26. dubna 2017 v 14:00 Beauty
Vítám vás u dalšího článku:.)

Jak jsem v poledním příspěvku naznačila, tak jsem si velmi oblíbila tužku na rty, kterou používám místo rtěnky. Jak tedy na to?

Rty nejprve klasicky konturkou obtáhnu. Pokud si nevíte rady, tak zkuste přes rty nanést makeup a možná tak lépe uvidíte okraje vašich rtů, které budou narůžověle prosvítat. Po obkreslení rtů jsem je konturkou vyplnila. Tužku jsem jednoduše dala na plocho a pracovala prakicky jako s rtěnkou. Dolní ret jde naprosto jednoduše, na horním je potřeba si občas pomoci s prstem a tužku trošku rozmazat. S tímto výsledkem můžete jít bez obav mezi lidi. Samozřejmě, že vám barva nevydrží celý den, ale mizí postupně, takže se nějak nedrolí či neodlupuje.

Pokud chcete, aby tužka vypadala více jako rtěnka, byla lesklejší, nebo aby prostě jen vydržela, existují triky, které k tomuto efektu spolehlivě dopomohou. Pro lesklé rty není nic jednoduššího, než rty přetřít buď leskem, nebo balzámem. Pokud se rozhodnete pro větší výdrž barvy a plnost rtů, tak nanáším na tužku balzám, přepudruji jej prstem a znovu jej nanesu. Jediná nevýhoda tohoto procesu spočívá v tom, že když se rtěnka začne vytrácet, lehce se drolí. Není to nic tragického, ale prostě se to děje. Každopádně nezalézá do vrásek ve rtech a ani se nerozpíjí. Mně třeba po asi 4ti hodinách udělá efekt rtěnky a konturky, který vypadá moc hezky:).

Jaké jsou vaše triky na prodloužená výdrže?:) Vaše Natybeei:)

Moje nákupové radosti (9)

24. dubna 2017 v 14:00
Ahoj, opět tu jsem s nákupovými radostmi!:)

Asi každá známe ten pocit, když máme tunu času, chuť si něco nového koupit, ale jen omezené množství peněz, a to hodně malé. I já se teď v takové situaci ocitla a hledala, čím bych mohla uhasit svoji žízeň po nějakém novém kosmetickém produktu. Nakonec se mi to podařilo, a proto píšu další ze série Nákupových radostí:).

Stejně jako v minulém díle jsem podlehla snažce Essence. Tentokráte ale ne jejich stínům, ale tužkám. Doma mám bílou tužku na oči, kterou si nemohu vynachválit, tak jsem si řekla, že vyzkouším i tužku na rty. Nutno říct, že tyto tužky jsou velmi levné (asi 30,-), slušně pigmentované a nedrží vůbec špatně.


Jak jde vidět, mám ji v odstínu 15 Honey Berry. Když jsem se dívala na produkty, co mám od Essence, zjistila jsem, že jsem snad na odstíny "berry" nějak ujetá. Mám tvářenku Berry me up, stín Raspberry frosting a teď toto :D. Každopádně je to moc hezká, světlejší malinová barvička. Tužka je krásně měkkoučká a práce s ní příjemná. Na recenzi je asi ještě brzo, použila jsem ji totiž jen dvakrát, ale vypadá to velmi, opravdu velmi nadějně. Dokonce až tak nadějně, že si zajdu pro další a přestanu používat rtěnky.

Používáte tužky na rty? A jaké jsou vaše nejoblíbenější?:) Podělte se!:) Vaše Natybeei:)

Moje nákupové radosti (8)

23. dubna 2017 v 14:00 Nákupové radosti
Ahoj, vítám vás u dalšího beauty články ze sekce nákupů:). Dlouho žádné nevyšly (jako by vycházely články, ehm,..), tak jsem se rozhodla to napravit. Užijte si článek:)

Tento ,,díl" se bude věnovat drogerii, konkrétně značce Essence. Je to už nějaký ten týden zpátky, co jsem hledala něco nového. A našla jsem. Moc se mi líbí poměrně nový koncept stínů, které si můžete dát do paletky. Paletka stojí tuším asi 40,- a jednotlivé stíny 50,-. Upřímně, na první pohled mě spíše učarovaly roztomilé papírové obaly, ve kterých se samotný stín nachází.


Kolekce stínů se jmenuje My must haves. Obsahuje dohromady tuším okolo 30ti stínů - od přirozené zemité barvy, až po modré, fialové a růžové, kterou mám já (odstín 06 raspberry frosting). Jeden stín má 1,7 gramu. Tím, že je stín určený do paletky (kterou jsem si nekupovala, protože většinu odstínů stínů, již doma nějak mám), tak nemá odklápěcí víčko, ale víčko jde celé odejmout a samozřejmě i vrátit. Tento konkrétní stín je takový v typickv Barbie růžovém odstínu a obsahuje jemné stříbrné třpytky. Zatím se zdá i poměrně hezky pigmentovaný, ale na očích jsem ho zatím neprozkoušela tolik, abych za něj dala ruku do ohně.

Takže pokud chcete něco jemnějšího růžového, tak si myslím, že to bude dobrá koupě. Celkově se mi tento nápad monostínů do paletky moc líbí. Co jsem v drogerii zkoušela i jiné odstíny, tak pimentací opravdu nebyly špatné, spíše naopak. Stíny jsou poměrně měkké a příjemné na dotek.

Co vy, líbí se vám tento koncept, že si sami vyberete stíny do paletky, nebo si radši koupíte paletku už hotovou?:) Vaše Natybeei:)

Informační článek - co se děje, proč nejsou články,..

13. dubna 2017 v 10:54 Z mého života
Ahoj.

Možná se někdo bude zajímat o to, co se děje, proč nejsou články už dlouhou dobu a jestli vůbec nějaké budou. Jak asi víte, byla jsem dlooouho nemocná a s tím souviselo i milion dopisování věci ve škole. Abych byla upřímná, tak ačkoli jsem se snažila to nějak dohnat, tak mi stále chybí hodně věcí a bohužel se do toho nakupily další povinnosti ohledně školy. Nehledě na to, že jak jsou teď maturity, tak to na mě nějak dolehlo - že bych se sebou měla něco dělat a začít se konečně alespoň nějakým způsobem připravovat.

Co se článků týče, chtěla bych, aby vycházely alespoň jednou či dvakrát za týden. Slíbila jsem článek z Prahy a z K. varů, ale opravdu netuším jak to bude časově zvládatelné. Dále mám doma pár kosmetických novinek, se kterými bych vás ráda seznámila a dala vědět, jaké jsou. Tak snad to vyjde:) Vaše Natybeei:)