Použití tužky na rty - tipy a triky

26. dubna 2017 v 14:00 |  Beauty
Vítám vás u dalšího článku:.)

Jak jsem v poledním příspěvku naznačila, tak jsem si velmi oblíbila tužku na rty, kterou používám místo rtěnky. Jak tedy na to?

Rty nejprve klasicky konturkou obtáhnu. Pokud si nevíte rady, tak zkuste přes rty nanést makeup a možná tak lépe uvidíte okraje vašich rtů, které budou narůžověle prosvítat. Po obkreslení rtů jsem je konturkou vyplnila. Tužku jsem jednoduše dala na plocho a pracovala prakicky jako s rtěnkou. Dolní ret jde naprosto jednoduše, na horním je potřeba si občas pomoci s prstem a tužku trošku rozmazat. S tímto výsledkem můžete jít bez obav mezi lidi. Samozřejmě, že vám barva nevydrží celý den, ale mizí postupně, takže se nějak nedrolí či neodlupuje.

Pokud chcete, aby tužka vypadala více jako rtěnka, byla lesklejší, nebo aby prostě jen vydržela, existují triky, které k tomuto efektu spolehlivě dopomohou. Pro lesklé rty není nic jednoduššího, než rty přetřít buď leskem, nebo balzámem. Pokud se rozhodnete pro větší výdrž barvy a plnost rtů, tak nanáším na tužku balzám, přepudruji jej prstem a znovu jej nanesu. Jediná nevýhoda tohoto procesu spočívá v tom, že když se rtěnka začne vytrácet, lehce se drolí. Není to nic tragického, ale prostě se to děje. Každopádně nezalézá do vrásek ve rtech a ani se nerozpíjí. Mně třeba po asi 4ti hodinách udělá efekt rtěnky a konturky, který vypadá moc hezky:).

Jaké jsou vaše triky na prodloužená výdrže?:) Vaše Natybeei:)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama