Líčení očí s Lid Lingerie paletkou

23. srpna 2017 v 18:00 |  Tutorialy
Ahoj:)

Aby to tu nebyly nákupy za nákupem, rozhodla jsem se napsat pro vás alespoň jeden tutoriál na oživení. Bude, jak je zřejmé z názvu, s jednou z nejnovětších paletek od NYXu, které jsem se již lehce věnovala v nákupových radostech, které byly zaměřené právě na tuto značku. Doufám, že si tutoriál užijete a třeba i vyzkoušíte. :)

Pro absolutní přehlednost a pořádek přikládám fotku s očíslovanými odstíny stínů.


Jako první jsem upravila obočí. Klasicky si jej maluji stínem a aby to bylo autentičtější a šlo opravdu o NYX, pokužila jsem k tomu stín č. 4. Obočí je také upraveno gelem (Essence - Make me brow) kvůli odstínu a rozčesání chloupků. Poté jsem nanesla bázi pod oční stíny (Essence - Colour intensifying eyeshadow base) a vrhla se na samotné hraní se stíny. Chtěla jsem je využít všechny, a proto je konečné líčení tmavší a pro někoho možná trošku bláznivější.

Nejprve jsem nanesla nejsvětlejší stín (č.1) přes celé pohyblivé víčko a poté i pod obočí, pro jeho větší definici a prozáření. Poté jsem vzala tmavý teplý stín (č. 6) a využila toho, že není tolik pigmentovaný. Udělala jsem s ním jakoby hranici, kam až bude líčení sahat. Vzala jsem na to chlupatý štětec s kratšími štětinkami a postupně stín nanášela do ohybu směrem k obočí a nebála jsem se s ním zajít i lehce dopředu. Poté jsem se vrhla na samotná ohyb oka, k čemuž jsem použila nejteplejší, cihlovou barvičku (č. 3) z paletky. Stín jsem nanášela tím stejným štětcem a dávala jsem jej pod něj. Občas jsem šáhla opět do předchozího stínu, aby byl přechod rozmazanjší. Tento stín jsem dávala více do vnějšího koutku oka a nanesla jsem jej i na vnější polovinu pohyblivého víčka a pod oko. Abych udělala kontrast barev a zároveň pomohla vytáhnout barvu ze stínu č. 6, tak jsem nanesla fialkový stín (č. 2) na celou přední část pohyblivého i spodního víčka. Dúležité je pořádně rozmazat přechod mezi cihlovou a fialovou barvou, což může chvíli zabrat kvůli velké odlišnosti barev. Pomohla jsem si u toho teda troškou světle meruňkového stínu (č. 5), kterým je fialový stín z velké části překryla. Dala jsem si ale pozor, aby ve finále byl vidět a ladil tak s tmavším stínem nad ním. Celé líčení stíny jsem dokončila mono stínem z řady Hot Singles v odstínu Diamond Lust a dala jej do vnitřního koutku oka na prozáření jinak matného líčení.

Vzhledem k výraznosti looku jsem přidala linky (NYX - Epic Ink Liner) s menším ocáskem. Abych dodala očím ještě větší dramatičnost, tak jsem spodní i vrchní vodní linku obtáhla černou tužkou a řasy namalovala řasenkou (Yves Rochers - Sexy Pulp Mascara). A výsledek?Doufám, že se vám dnešní článek líbil a třeba podobné líčení i sami doma zkusíte:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama