Moje nákupové radosti (15) - zaměřeno na řasenky

16. srpna 2017 v 13:10 |  Nákupové radosti
Ahoj u dalších a téměř nekončících nákupů!

V tomto díle se zaměřím na řasenky, které mi tak nějak ,,přistály" v mém stojánku. Pokud jste tu poprvé tak připomínám, že v tomto článku nejde o recenzi, ale o popis produktu a první dojmy z něj. Recenze na produkty najdete v samostatné rubrice.

Jak už víte (či nevíte), mám ráda některé produkty od Orifflame a řasenky mezi ně prostě patří. Upřímně jsem si tam nikdy nekoupila řasenku, se kterou bych byla nespokojená. Obecně můžu říct, že všechny mi vydrží tak 2 až 3 měsíce (každý den dávám 2 až 3 vrstvy) a jsou dopotřebovány (= nevysychají). Kartáčky mají umělohmotné. Tentokrát tu má od nich řasenku s názvem Hypnotic Depth Mascara. Moc se mi na řasenkách líbí, když nemají přehnaně veliké balení (viz Maybelline) a to tyto řasenky všechny do jedné splňují. Má umělohmotný kartáček s bodlinkami, které jsou z vrchního pohledu uspořádané do obdélníku. Zdá se, že řasenka bude hezky oddělovat řasy ale zatím mi příjde poměrně hodně mokrá, tak uvidíme:)
Druhou v pořadí je "miniatura" (velká miniatura) řasenky Sexy Pulp Volume Extreme. Dostala jsem ji jako dárek k registraci a nestěžuji si. Od Yves Rochers mám již jednu řasenku (někde tu je na ni i článek) a ta byla velmi dobrá. Tato má obří kartáček, který řasy neslepuje. Řasenka slibuje objem a zatím mi příjde, že jej dělá opravdu veliký. Z mých prvních zkušeností mi příjde, že ale řasy moc neprodlužuje. Co se natáčení řas týče tak bohuel nemůžu posoudit, protože je mám od přírody hezky natočené nahoru.To by bylo už pro dnešní článek vše. Jaká je vaše oblíbená řasenka?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama