Moje nákupové radosti (16) - zaměřeno na tváře

20. srpna 2017 v 18:27 |  Nákupové radosti
Ahoj, vítám vás u nového článku :)

Jak jste již z názvu poznali, tento díl bude věnován produktům na tváře, konkrétně tvářenku a rozjasňovač. Opět připomínám, že názory jsou pouze první dojmy a ucelený pohled na produkt je až v recenzi, nikoli tady. Přeji příjemné čtení :)

Začnu tvářenkou od Essence s názvem Matt Touch Blush v odstínu 30 Rose Me Up. Jak možná víte tak vlastním už jednu tuto matnou tvářenku, a to v odstínu 20 Berry me up. Vzhledem k tomu, že ji mám velmi ráda, rozhodla jsem se pořídit jí kamarádku. Tvářenka je v obyčejném plastovém obalu, který je velmi skladný. Tento odstín mi příjde velmi neutrální a příjemný, lehce rozjasňující ale přesto matný (dobře, tato věta musela znít zajímavě :D ). Dle mého názoru se dá použít na tváře místo kontury a tvářenky, protože obličeji dodá opálenější vzhled, pokud se to s ní tedy nepřežene.


Druhým produktem na tváře je minerální rozjasňovač od Catrice. Dlouho jsem uvažovala jestli si jej pořídit nebo ne, ale nakonec jsem to riskla. Je obrovský, takže si myslím, že vám vydrží na celý život. Jak pravděpodobně víte tak má takový vypouklý tvar, který mi absolutně nevyhovuje hned ze dvou důvodů. Zaprvé mě trošku štve, ře produktem není vyplněné celé dno, ale to by nebylo nic hrozného. Co mě opravdu štve je velikost a absolutní nepraktičnost obalu. Vím, že jsem na toto asi velmi náročná, ale ten obal je absolutně neskladný. Chápu, že musí být větší kvůli samotnému tvaru produktu, ale asi bych upřednostnila, kdyby nebyl vypouklý ale zarovnaný (ten obal). Co se vlastností týče, je hezky pigmentovaný a na tvářích nevypadá vůbec zle a nemá, narozdíl od jiných rozjasňovačů z drogerie, třpytky. Co bych mu asi vytkla je to, že práší, ale chápu, že to k tomuto konkrétnímu konceptu produktů patří.


Jaký je váš obíbený rozjasňovač?:) Vaše Natybeei:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama