Nové články, nové já

7. března 2018 v 19:52 |  Z mého života
Ahoj.
Už opravdu dlouho tu nevyšel žádný článek, za což se moc omlouvám, ale bohužel nebyl čas a ani nálada. Nyní mě ale opět chytil zápal pro psaní, tak uvidíme, jak dlouho mi to vydrží.

Dříve zde byla převážně kosmetika. Neříkám, že ta z obsahu blogu zmizí, občas se zde asi články o kosmetice objeví, protože je to mou velkou vášní, ale chtěla bych zde mít i něco nového. Více osobního? Chtěla bych zde zachycovat své názory, myšlenky a ještě radši budu, pokud na něj budete reagovat - ať již souhlasně nebo nesouhlasně. Obojí je v naprostém pořádku.

A jak to tedy, tuto novou ,,éru" začít? Možná zamyšlením se nad tím, proč. A světe div se, bude to asi trošku i souviset s minulým hlavním tématem blogu - líčením.

Dříve jsem se sebou nebyla vůbec, ale vůbec spokojená. Měla jsem plnou pleť pupínků, na tváři mám větší znamínko, nosím brýle, nosila jsem stálá rovnátka a moje zuby nejsou zrovna perličky (a po sundání rovnátek se mi bohužel na většině zubů pokazil jejich povrh..). Takže žádná bomba. Kupodivu ani přes toto všechno, jsem nikdy neměla problém "chodit" s nějakým klukem, spíše naopak. Vždy jsem se ráda líčila - dávalo mi to možnost alespoň trošku zamaskovat svoji velmi problematickou pleť. Jsem ale velmi líný člověk a byla jsem tehdy líná se odličovat a o pleť se nějak starat.. prostě jsem si myslela, že trocha makeupu vše opraví. Bohužel to tak nebylo. Po asi 4 letech takového zacházení se svojí pletí jsem začala sledovat různé beauty blogerky, které právě toto čistění zdůrazňovaly. Minulý rok jsem moc chtěla být taky taková - úspěšná, umět se líčit, mít doma spoustu kosmetiky. A tak jsem začala psát tento blog.

Strašně mi to pomohlo. Jak jsem psala, sama bych se cítila zle, kdybych se o pleť nestarala. A tak jsem začala s opravdu pravidelným čistěním, odličováním a moje pleť se nějakým způsobem uzdravila. Tou dobou jsem na sebe patlala spousty líčidel, což dělám prakticky do teď. Tehdy jsem to ale dělala proto, že jsem se sama sobě nelíbila, ale teď? Jen proto, že mě to baví. Nemám už potřebu zakrávat svůj obličej, svoji duši. Čím víc jsem na sebe byla zvyklá s makeupem, tím víc jsem zapomínala na tu krásu, která je přirozená, a pokaždé, když jsem jí znovu objevila, byla jsem jí okouzlená. A také toto, tato krása přirozenosti mě přiměla se zamýšlet nad věcmi. Co je vlasně důležité a podstatné v životě člověka.

Tím nejdůležitějším je podle mě v dněšní době tak strašně zmiňovaná sebeláska. Zní to jako strašné klišé, ale je to tak. Pokud se člověk nemá rád, nepomůže mu nic, aby se stal v jeho samotných očích hezčí. Je to všechno v hlavě. Proto bych ráda tímto blogem pomohla těm, co se tolik rádi nemají, aby věděli, že se není za nic stydět. Nikdy se není za nic stydět. Taky bych zde chtěla poukázat na to, že svět není jen růžový. Je na něm spoustu problémů a konfliktů. Ale také spousta lásky, uznání a přátelství. A to je podle mě to nejdůležitější.

Pokud jste se prokousali až sem, mockrát vám děkuji. Chtěla bych z tohoto místa udělat místo, kde lidé budou diskutovat, podporovat se a hlavně se respektovat. Mějte se prozatím krásně, Natybeei
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenna D. | jennadewan-tatum Jenna D. | jennadewan-tatum | Web | 7. března 2018 v 20:08 | Reagovat

Jéé já doufám, že ti ten zápal do toho psaní vydrží protože jsem koukala na tvoje i jiné články a hrozně se mi líbí ty tvoje vlastní fotografie ke článku apod o tom líčení se mi to moc líbilo! :) Napadlo mě jestli by si nechtěla pomoc to tady pořádně rozjéct :) mohla bych se pokusit udělat třeba nějaké jednoduší layout s kosmetikou a typu deníček co ty na to? :)

2 natybeei natybeei | 12. března 2018 v 19:38 | Reagovat

Mockrát děkuji :) Jsi moc hodná, ale jsem zastánce názoru, že blog by měl vypovídat o osobnosti, takže budu muset tvoji milou nabídku odmítnout.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama